Акција!

HP Q2612A | CANON FX-10

Достапност: На залиха

Брз преглед

  • КОМПАТИБИЛЕН ЛАСЕРСКИ ТОНЕР
  • 100% ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
  • КАПАЦИТЕТ: 2.000 страни А4 со 5% покриеност

390.00 ден 260.00 ден

Спореди

Детален опис

Toner Cartridge HP Q2612A / CANON FX-10

For use in

HP LaserJet 1010/1012/1015/1018/1020/1022/3015/3020/3030/3050/3052/3055

CANON LBP 2900/i-Sensys MF 4010/4120/4140/4150/4270/4320d/4330d/4340d/4350d/

             4370dn/4380dn/4660pl/4690pl/PCD440/450/L100/L120/L140/L160 Laserfax

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP Q2612A | CANON FX-10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *