SAMSUNG MLT-D1082S / NO CHIP

Достапност: На залиха

Брз преглед

  • КОМПАТИБИЛЕН ЛАСЕРСКИ ТОНЕР
  • 100% ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
  • КАПАЦИТЕТ: 1.500 страни А4 со 5% покриеност

550.00 ден

Спореди
Категорија:

Детален опис

Toner Cartridge SAMSUNG MLT-D1082S / NO CHIP

For use in

SAMSUNG ML 1640/2240/2241

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SAMSUNG MLT-D1082S / NO CHIP”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *