HP CF283X | CANON CRG-737L

Достапност: Нема на залиха / резервирај

Брз преглед

  • КОМПАТИБИЛЕН ЛАСЕРСКИ ТОНЕР
  • 100% ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
  • КАПАЦИТЕТ: 2.400 страни А4 со 5% покриеност

420.00 ден

Out of stock

Спореди

Детален опис

Toner Cartridge HP CF283X | CANON CRG-737L

For use in

HP Laserjet Pro M125a/M125nw/M127fn/M127fw/M225dn/M225dw

CANON I-Sensys LBP 151dw/MF211/MF212w/MF231/MF232w/

               MF226dn/MF229dw/MF244dw/MF247dw/MF249dw

Дополнителни информации

Weight 0.6 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP CF283X | CANON CRG-737L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *